Home
"Wszystko dla Boga i Polonii Zagranicznej" PDF Drukuj Email
Wpisany przez s. Lucyna   

 

 

 

 

ks. wieslaw

     

 

 

      Drodzy Przyjaciele, 

      Miłośnicy i Sympatycy
      Ruchu Emigracyjnego!

 

       

 

 

  Jak co roku serdecznie zapraszam wszystkich Rodaków z kraju i z zagranicy na 32 Jasnogórska Noc Czuwania w intencji polskich emigrantów i ich duszpasterzy.

 20/21 października 2017 r. (z piatku na sobotę), w duchu wdzięczności za jubileusz 300-lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, bedziemy modlić się i prosić o potrzebne łaski dla tych, którzy w poszukiwaniu nowego, lepszego życia opuścili nasza Ojczyznę oraz za ich duszpasterzy i wszystkich, którym leży na sercu troska o zachowanie wiary i kultury polskiej.

Hasłem tegorocznej pielgrzymki sa słowa Sługi Bożego, ks. Ignacego Posadzego TChr - " Płyna z rak Matki Bożej Częstochowskiej strumienie łask przez ziemię polska i tam, gdzie bija polskie serca".  

Jeśli nie będziecie mogli przybyć, zapraszam Was do duchowej łaczności przez Radio Maryja, Radio Jasna Góra i TV Trwam,a intencje można przesłać na adres e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

                                                                                                                                                                          Z darem kapłańskiemj modlitwy

ks. Wiesław Wójcik TChr
Wasz moderator 

    

 

 

 

 

Zmieniony: Wtorek, 03 Październik 2017 09:40
 

Ruch Apostolatu Emigracyjnego, powered by Joomla!; Joomla templates provided by Web Hosting Art